Elsa Flensburg oljemålning

Elsa Flensburg oljemålning
Elsa Flensburg oljemålning
Elsa Flensburg oljemålning
Elsa Flensburg oljemålning
Elsa Flensburg oljemålning
Elsa Flensburg oljemålning
Elsa Flensburg oljemålning
Elsa Flensburg oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELSA FLENSBURG (1891-1982): "Våren", signerad och daterad Elsa Flensburg 1945, olja på duk, ca 24x33 cm

765559

2020-04-28