Arkitektskåp

Arkitektskåp
Arkitektskåp
Arkitektskåp
Arkitektskåp
Arkitektskåp
Arkitektskåp
Arkitektskåp
Arkitektskåp

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKITEKTSKÅP, furu, lös skiva ovantill, på hjul, 10 utragbara lådor, 2 översta lådorna med mindre fack, höjd ca 85, 134,5x95 cm

Syndligt bruksslitage, repor

765561

2020-04-29