Lockpokal

Lockpokal
Lockpokal
Lockpokal
Lockpokal
Lockpokal
Lockpokal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOCKPOKAL, bemålat och delvis förgyllt glas, 1800-tal, "Hofkellereÿ Dresden 1693" , diameter 10 cm, höjd 33 cm

Åldersrelaterat slitage

765567

2020-05-03