Gustaf Georg Walles

Gustaf Georg Walles
Gustaf Georg Walles
Gustaf Georg Walles
Gustaf Georg Walles
Gustaf Georg Walles
Gustaf Georg Walles
Gustaf Georg Walles
Gustaf Georg Walles

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

GUSTAF GEORG WALLES (1892-1972): "Mot Norge. Härjedalen", signerad Walles, olja på duk, ca 48x65 cm

765573

2020-04-30