Vattentunna koppar
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VATTENTUNNA, 18/1900-tal, koppar, underrede i smide, handtaget märkt John Johansson Norrtelje, höjd ca
Kuntoraportti
Brukslitage
765585
Päivämäärä:
2020-05-02