Vattentunna koppar

Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VATTENTUNNA, 18/1900-tal, koppar, underrede i smide, handtaget märkt John Johansson Norrtelje, höjd ca

Kuntoraportti

Brukslitage

765585

Päivämäärä:

2020-05-02