Skrivskåp England
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVSKÅP, med vitrin, 2 dlr, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 214, 102x46 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen
Fanérskador, fanérbortfall, skador
765587
2020-05-02