Skrivskåp England

Skrivskåp England
Skrivskåp England
Skrivskåp England
Skrivskåp England
Skrivskåp England
Skrivskåp England
Skrivskåp England
Skrivskåp England
Skrivskåp England
Skrivskåp England
Skrivskåp England
Skrivskåp England

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

SKRIVSKÅP, med vitrin, 2 dlr, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 214, 102x46 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Fanérskador, fanérbortfall, skador

765587

2020-05-02