Hagström elgitarr
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
HAGSTRÖM, elgitarr, modell Swede, för vänsterhänta, betsad mahogny, guldmetalliclackering, 2000-tal, tillverkad i Kina, serienummer M07041713
Bruksslitage, smärre ytskada, fungerar vid test med förstärkare, plektrumskydd saknas, plastknopp till väljare saknas, case/etui saknas
765590
2020-05-06