Hagström elgitarr

Hagström elgitarr
Hagström elgitarr
Hagström elgitarr
Hagström elgitarr
Hagström elgitarr
Hagström elgitarr
Hagström elgitarr
Hagström elgitarr
Hagström elgitarr
Hagström elgitarr
Hagström elgitarr
Hagström elgitarr
Hagström elgitarr
Hagström elgitarr

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

HAGSTRÖM, elgitarr, modell Swede, för vänsterhänta, betsad mahogny, guldmetalliclackering, 2000-tal, tillverkad i Kina, serienummer M07041713

Bruksslitage, smärre ytskada, fungerar vid test med förstärkare, plektrumskydd saknas, plastknopp till väljare saknas, case/etui saknas

765590

2020-05-06