Epiphone elgitarr
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
EPIPHONE, elektrisk jazzgitarr, Emperor ll, modell Joe Pass, halvakustisk, kropp i sunburstlackerad lönn, greppbräda i pau ferro, förgyllda metalldelar, 2000-tal, tillverkad i Korea, serienummer S9205127
Bruksslitage, sliten förgyllning, fult slipad klarlack på cutawayhornet, sladdsockel/jack saknas, saknas plastknopp till mikrofonväljare, inget case/etui
765613
2020-05-03