Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
WIWEN NILSSON, halsband, Lund, 1938, sterlingsilver, slipad bergkristall, kedja modell ögla/ stav, öppen låsögla, signerad, längd ca 57 cm, vikt ca 32,9 g
Smärre slitage
765616
2020-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här