Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Blåhake", signerad V. Kliuchnikov, olja på duk, ca 22x27 cm, oramad

765643

2020-04-30