ESP elgitarr 1980-tal
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 800 SEK
ESP, 400 Series, sannolikt S 465, elgitarr i S-modell, sunburstlackerad lönnkropp, hals i klarlackerad lönn med jakarandagreppbräda, modifierad med humbuckermikrofon i stallläge, halsplatta med serienummer 10390, 1980-talets första hälft, tillverkad i Japan
Bruksslitage, senare mikrofonkonfigurering med humbucker i stalläget, plastknopp till mikrofonväljare saknas, svajarm saknas, fungerar vid test med förstärkare, case/etui saknas
765645
2020-05-07