Haviland & Co Limoges matservis
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HAVILAND & CO, matservis, 1900-tal, Limoges, bestående av: 6 mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, 13 djupa tallrikar, 2 såssnipor med fat, 2 karotter med lock, 7 uppläggningssfat
Enstaka nagg/lagningar förekommer
765650
2020-04-28