Carl Ryd olejmålning

Carl Ryd olejmålning
Carl Ryd olejmålning
Carl Ryd olejmålning
Carl Ryd olejmålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL RYD (1883-1958):, Bohuslänskt landskap, olja på pannå, signerad CR och daterad 19, 34 x 43,5 cm.

765654

2020-05-04