Fåtölj
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1800-talets slut, ben i betsat lövträ, stoppad och med senare textil klädsel, 1 lös kudde, sitthöjd ca 40 samt högsta höjd 88 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, renoverad och kompletterad
765704
2020-04-29