Erland Cullberg litografi

Erland Cullberg litografi
Erland Cullberg litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Komposition med tre figurer, signerad samt numrerad 147/160, litografi, ca 53x58 cm

765707

2020-04-29