Sparbössa

Sparbössa
Sparbössa
Sparbössa
Sparbössa
Sparbössa
Sparbössa
Sparbössa
Sparbössa
Sparbössa
Sparbössa
Sparbössa
Sparbössa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPARBÖSSA i form av elefant, 1900-talets mitt, målad metall, höjd ca 11,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

765712

2020-04-29