Bordsur rokokostil
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR I GLASKUPOL, 1800-talets slut, Frankrike, Paris, förgylld zink, dekor med dam hållande druvklase, höjd ca 32, bredd ca 32 cm, nyckel samt pendel medföljer.
Smärre slitage, urtavla med smärre sprickor, glasskydd till urtavla saknas, fungerar vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
765713
2020-04-28