Yrjö Edelmann litografi
Klubbat för:
180 EUR
Arviointi
200 EUR
Kuvaus
YRJÖ EDELMANN (1941-2016) äppel, signerad, litografi, epreuve d´artiste, 55x49 cm
Kuntoraportti
765714
Päivämäärä:
2020-04-28