Brita af Klercker- Hatz målning

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

BRITA AF KLERCKER-HATZ (1906-2001) hamnvy, signerad, olja på duk, 38x47 cm

765717

2020-04-28