Lars Jonsson litografi

Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS JONSSON (född 1942) Labb över öppet vatten, signerad samt E A, litografi, ca 33 x 50 cm

765731

2020-04-29