Mårten Andersson litografi
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Motiv med katt på hustak, signerad och daterad 1977 samt med dedikation, provtryck,litografi, bildmått ca 34x26,5 cm
Dedikationen är ställd till litografen Gösta Fredriksson
765741
2020-04-29