Jörgen Zetterquist litografi
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
JÖRGEN ZETTERQUIST (1928-2013, litografi, monokromt, signerad och daterad Jörgen Zetterquist -73, numrerad 241/260, tryckmått ca 64x41 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Ej examinerad ur ram
765749
2020-04-30