Jörgen Zetterquist litografi

Jörgen Zetterquist litografi
Jörgen Zetterquist litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JÖRGEN ZETTERQUIST (1928-2013, litografi, monokromt, signerad och daterad Jörgen Zetterquist -73, numrerad 241/260, tryckmått ca 64x41 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Ej examinerad ur ram

765749

2020-04-30