Pistoler

Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler
Pistoler

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PISTOLER, 2 st, 1800-tal, slaglås samt flintlås, varav slaglås duppelpipig med dekor av silvertråd, längd s19-22 cm

Ålderreltaterat slitage, SAv garanterar ej funktionen

765751

2020-04-29