Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): Motiv med blommor mot husvägg, signerad och daterad 1977, provtryck, litografi, ca 61x50 cm
765753
2020-04-29