Mårten Andersson litografi

Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): Motiv med blommor mot husvägg, signerad och daterad 1977, provtryck, litografi, ca 61x50 cm

765753

2020-04-29