Matta Keshan

Matta Keshan
Matta Keshan
Matta Keshan
Matta Keshan
Matta Keshan
Matta Keshan

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, Keshan, old, ljus botten med dekor av växter och djur, 200 x 130 cm.

Bruksslitage, fläckar, lagning.

765754

2020-05-04