Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PETER FERM, samtida, olja på duk, motiv stileben med äpplen, mått ca 192x121 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
smärre slitage på duk, dukskada
765758
2020-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här