Peter Ferm, stilleben

Peter Ferm, stilleben
Peter Ferm, stilleben
Peter Ferm, stilleben
Peter Ferm, stilleben
Peter Ferm, stilleben
Peter Ferm, stilleben

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER FERM, samtida, olja på duk, motiv stileben med äpplen, mått ca 192x121 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

smärre slitage på duk, dukskada

765758

2020-04-30