Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUSTAFSBERG, "Kan du inte tala", figurgrupp, parian, märkt Gustafsberg, omkring 1899, längd ca 33, höjd ca 22 cm
Smärre slitage och skador.
765765
2020-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här