Figurgrupp Gustafsberg

Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAFSBERG, "Kan du inte tala", figurgrupp, parian, märkt Gustafsberg, omkring 1899, längd ca 33, höjd ca 22 cm

Smärre slitage och skador.

765765

2020-04-28