Rörstrand "Svensk Natur"

Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, 20 dlr, servisdelar av "Svensk Natur", bestående av 10 mattallrikar, 3 djupa tallrikar, 1 skål, 2 karotter, 4 större formar

Ena formen med lagning, smärre slitage

765775

2020-04-29