Arkivhurts

Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

ARKIVHURTS, 1900-talets mitt, 4 lådor, ek, höjd ca 130 samt 69x50 cm

En del fukstskador, bruks och åldersrelaterat slitage

765787

2020-04-29