Stringhyllor

Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STRINGHYLLOR (2) 1960-tal, etikettmärkta, den större med 4 gavlar, ca 74x28 cm, 6 hyllplan ca 78x30, den mindres gavlar 77x118 cm, 3 hyllplan 78x20 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

765790

2020-04-29