3 tallrikar Piero Fornasetti

3 tallrikar Piero Fornasetti
3 tallrikar Piero Fornasetti
3 tallrikar Piero Fornasetti
3 tallrikar Piero Fornasetti
3 tallrikar Piero Fornasetti
3 tallrikar Piero Fornasetti
3 tallrikar Piero Fornasetti
3 tallrikar Piero Fornasetti

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PIERO FORNASETTI, "Grandi Maestro", tallrikar 3 st, porslin, Milano 1960-tal, diameter 25,5 cm, nya upphängninganordningar medföljer

Obetydligt slitage

765805

2020-05-10