Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-talets första hälft, bemålad, 89x45, höjd ca 152 cm

Kraftig bruksslitage, maskstungen, lösa detaljer, senare bemålad, renoverad, senare ben

765809

2020-04-30