Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-talets första hälft, bemålad, 89x45, höjd ca 152 cm
Kraftig bruksslitage, maskstungen, lösa detaljer, senare bemålad, renoverad, senare ben
765809
2020-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här