Hugo Lepik

Hugo Lepik
Hugo Lepik
Hugo Lepik
Hugo Lepik

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUGO LEPIK (Estland, 1905-2001): Blomsterstilleben, olja på duk, signerad, 35,5 x 45 cm.

765816

2020-05-08