Salongsbord
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SALONGSBORD, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft/mitt, bronserat underrede, skuren dekor, stenskiva, längd 107 cm, bredd 63 cm, höjd 59,5 cm.
Kuntoraportti
Bruksslitage, sprickor, färgbortfall, lagningar.
765821
Päivämäärä:
2020-04-28