Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SALONGSBORD, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft/mitt, bronserat underrede, skuren dekor, stenskiva, längd 107 cm, bredd 63 cm, höjd 59,5 cm.

Kuntoraportti

Bruksslitage, sprickor, färgbortfall, lagningar.

765821

Päivämäärä:

2020-04-28