Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KOPPARTUNNA samt KAFFEKANNA, 1800-tal, tunna med hänklar, diameter 49 cm, höjd inkl hänklar 35 cm, kanna, Gefle, höjd 40 inkl handtag uppfällt.
Slitage, fläckar, bucklor
765827
2020-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här