Koppar

Koppar
Koppar
Koppar
Koppar
Koppar
Koppar
Koppar
Koppar
Koppar
Koppar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOPPARTUNNA samt KAFFEKANNA, 1800-tal, tunna med hänklar, diameter 49 cm, höjd inkl hänklar 35 cm, kanna, Gefle, höjd 40 inkl handtag uppfällt.

Slitage, fläckar, bucklor

765827

2020-04-28