Kolonnskåp
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KOLONNSKÅP, 1800-talets första hälft, oktogonal kolonn med kvadratisk sockel, marmorerad, front med dörr och lucka, inredning med hyllor, nyckelskyltar av mässing, två nycklar medföljer, höjd 160, 51 x 50 cm
Smärre skador och kompletteringar
765834
2020-05-10