Kolonnskåp

Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KOLONNSKÅP, 1800-talets första hälft, oktogonal kolonn med kvadratisk sockel, marmorerad, front med dörr och lucka, inredning med hyllor, nyckelskyltar av mässing, två nycklar medföljer, höjd 160, 51 x 50 cm

Smärre skador och kompletteringar

765834

2020-05-10