Caféstolar rotting

Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CAFÉSTOLAR, 4 st, rotting, sitthöjd ca 46 cm

Brukslitage, smärre skador

765835

2020-05-04