Knut Gruva olejm oljemålning

Knut Gruva olejm oljemålning
Knut Gruva olejm oljemålning
Knut Gruva olejm oljemålning
Knut Gruva olejm oljemålning
Knut Gruva olejm oljemålning
Knut Gruva olejm oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT GRUVA (1902-1981),"Stormdag", olja på duk, signerad och daterad Gruva -68, mått ca 95x71 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

smärre slitage

765852

2020-04-30