Fåtöljer två stycken Louis XV

Fåtöljer två stycken Louis XV
Fåtöljer två stycken Louis XV
Fåtöljer två stycken Louis XV
Fåtöljer två stycken Louis XV
Fåtöljer två stycken Louis XV
Fåtöljer två stycken Louis XV
Fåtöljer två stycken Louis XV
Fåtöljer två stycken Louis XV
Fåtöljer två stycken Louis XV
Fåtöljer två stycken Louis XV
Fåtöljer två stycken Louis XV
Fåtöljer två stycken Louis XV
Fåtöljer två stycken Louis XV
Fåtöljer två stycken Louis XV

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

FÅTÖLJER, två stycken snarlika, Louis XV, franska, bemålade, träskuren dekor i valnöt, uppsvängd, lös stoppad rygg, krönt med rocallie, svängda stoppade armlän med akantusdekor, svängda sarger och ben, framsarg med rocaille, fotavslutningar med voluter, sitthöjd 42 cm

Lagningar, maskskador, senare fotavslutningar

765858

2020-05-10