Wennström Landin litografi
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WENNSTRÖM, Bernt (f.1945),färglitografi, figurkomposition, signerad B. Wennström, numrerad 29/290, bildmått ca 53x23,5 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Ej examinerad ur ram
765868
2020-04-30