Wennström Landin litografi

Wennström Landin litografi
Wennström Landin litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WENNSTRÖM, Bernt (f.1945),färglitografi, figurkomposition, signerad B. Wennström, numrerad 29/290, bildmått ca 53x23,5 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Ej examinerad ur ram

765868

2020-04-30