Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, golvlampor, 2 snarlika, 1900-talets andra hälft, mässing, märkt undertill 32786, höjd inkl. skärm 163 cm
Bruksslitage, skärm med fläckar
765870
2020-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här