NK golvlampor 1 par

NK golvlampor 1 par
NK golvlampor 1 par
NK golvlampor 1 par
NK golvlampor 1 par
NK golvlampor 1 par
NK golvlampor 1 par
NK golvlampor 1 par
NK golvlampor 1 par

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, golvlampor, 2 snarlika, 1900-talets andra hälft, mässing, märkt undertill 32786, höjd inkl. skärm 163 cm

Bruksslitage, skärm med fläckar

765870

2020-04-29